رهبر معظم انقلاب اسلامی :

رهبر انقلاب در بیانیه‌ای مهم به‌مناسبت ۴۰ سالگی انقلاب با جوانان ایران سخن گفتند... به جوانان عزیزم؛ در آغاز فصل جدید جمهوری اسلامی

به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود جمهوری اسلامی به فصل جدیدی از زندگی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تشکر از حضور سرافرازانه و دشمن‌شکن مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بیانیه‌ای مهم و راهبردی را در ۷ سرفصل اساسی صادر کردند.ه گزارش حوزه امام و رهبری خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود جمهوری اسلامی به فصل جدیدی از زندگی، حضرت آیت الله خامنه‌ای در بیانیه‌ای مهم و راهبردی با تشکر از حضور سرافرازانه و دشمن‌شکن مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، به تبیین ویژگی‌های مسیر پر افتخار پیموده شده در چهل سال گذشته و برکات خیره‌کننده انقلاب اسلامی در رساندن ایران عزیز به جایگاه شایسته ملت پرداختند و با تأکید بر امید واقع‌بینانه به آینده و نقش بی‌بدیل جوانان در برداشتن گام بزرگ دوم به سمت آرمانها، خطاب به جوانان و آینده‌سازان ایران مقتدر، الزامات این جهاد بزرگ را در ۷ سرفصل اساسی بیان کردند.

متن بیانیه رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم‌اللّه الرّحمن الرّحیم
الحمدللّه ربّ العالمین و الصّلاة و السّلام علی سیّدنا محمّد و آله‌ الطّاهرین و صحبه المنتجبین و من تبعهم باحسان الی یوم الدّین

از میان همه‌ی ملّتهای زیر ستم، کمتر ملّتی به انقلاب همّت میگمارد؛ و در میان ملّتهایی که به پا خاسته و انقلاب کرده‌اند، کمتر دیده شده که توانسته باشند کار را به نهایت رسانده و به‌جز تغییر حکومتها، آرمانهای انقلابی را حفظ کرده باشند. امّا انقلاب پُرشکوه ملّت ایران که بزرگ‌ترین و مردمی‌ترین انقلاب عصر جدید است، تنها انقلابی است که یک چلّه‌ی پُرافتخار را بدون خیانت به آرمانهایش پشت سر نهاده و در برابر همه‌ی وسوسه‌هایی

انقلاب پُرشکوه ملّت ایران که بزرگ‌ترین و مردمی‌ترین انقلاب عصر جدید است، تنها انقلابی است که یک چلّه‌ی پُرافتخار را بدون خیانت به آرمانهایش پشت سر نهاده

که غیرقابل مقاومت به نظر میرسیدند، از کرامت خود و اصالت شعارهایش صیانت کرده و اینک وارد دوّمین مرحله‌ی خودسازی و جامعه‌پردازی و تمّدن‌سازی شده ‌است. درودی از اعماق دل بر این ملّت؛ بر نسلی که آغاز کرد و ادامه داد و بر نسلی که اینک وارد فرایند بزرگ و جهانیِ چهل سال دوّم میشود.

آن روز که جهان میان شرق و غرب مادّی تقسیم شده بود و کسی گمان یک نهضت بزرگ دینی را نمیبُرد، انقلاب اسلامی ایران، با قدرت و شکوه پا به میدان نهاد؛ چهارچوب‌ها را شکست؛ کهنگی کلیشه‌ها را به رخ دنیا کشید؛ دین و دنیا را در کنار هم مطرح کرد و آغاز عصر جدیدی را اعلام نمود. طبیعی بود که سردمداران گمراهی و ستم واکنش نشان دهند، امّا این واکنش ناکام ماند. چپ و راستِ مدرنیته، از تظاهر به نشنیدن این صدای جدید و متفاوت، تا تلاش گسترده و گونه‌گون برای خفه کردن آن، هرچه کردند به اجل محتوم خود نزدیک‌تر شدند. اکنون با گذشت چهل جشن سالانه‌ی انقلاب و چهل دهه‌ی فجر، یکی از آن دو کانون دشمنی نابود شده و دیگری با مشکلاتی که خبر از نزدیکی احتضار میدهند، دست و پنجه نرم میکند! و انقلاب اسلامی با حفظ و پایبندی به شعارهای خود همچنان به پیش میرود.[ پنجشنبه 25 بهمن 1397 ] [ 15:56 ] [ اسماعیل روحی ]

پیام فرمانده معظم کل قوا امام خامنه‌ای مد ظله عالی در پی عملیات کور تروریستی :

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دست جنایتکار مزدوران بار دیگر به خون جوانان صالح و خدمتگزار کشور آلوده شد و جمعی از سرمایه‌های انسانی که خود را وقف حراست از مرزها و پاسداری از امنیت مردم کرده بودند، در حمله‌ی تروریستهای سیه‌رو و سنگدل به شهادت رسیدند. ارتباط عاملان این جنایت با سازمانهای جاسوسی برخی کشورهای منطقه و فرامنطقه مسلّم است و دستگاههای مسئول کشور باید بر آن تمرکز کنند و آن را با جدیت دنبال کنند.


اینجانب به خانواده‌ها و بازماندگان این شهیدان مظلوم و به خانواده‌ی بزرگ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تسلیت و تبریک میگویم و صبر و پاداش الهی را برای آنان و علوّ درجات برای شهدای عزیز و شفای عاجل برای مجروحان از خداوند متعال مسألت میکنم. پیگیری قصور احتمالی در این حادثه نیز وظیفه‌ی حتمی سپاه است.

سیّدعلی خامنه‌ای[ پنجشنبه 25 بهمن 1397 ] [ 15:33 ] [ اسماعیل روحی ]

حماسه حضور در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی :

به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، راهپیمایی باشکوه مردم ایران در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بازتاب گسترده‌ای در میان رسانه‌های خارجی و به ویژه رسانه‌های غربی داشت.

خبرگزاری «رویترز» در انعکاس این حضور گسترده مردمی نوشت: «صدها هزار نفر از ایرانی‌ها با برگزاری راهپیمایی سراسری در روز دوشنبه چهلمین سالروز سرنگونی شاه و پیروزی آیت‌الله روح‌الله خمینی، رهبر انقلاب اسلامی ایران را گرامی داشتند».

این گزارش در ادامه تأکید کرد: «تلویزیون ایران جمعیت گسترده مردمی را به تصویر کشید که امروز با در دست داشتن پرچم ایران شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سر می‌دادند.»

رویترز همچنین به شعاری که روی یک پارچه نوشته که امروز مردم به دست گرفته بودند اشاره کرد که روی آن نوشته بود: «انقلاب اسلامی ایران به چهل سالگی خود رسید تا مایه ناامیدی و سرافکندگی آمریکا باشد».

از میان سخنان «حسن روحانی» رئیس‌جمهور ایران نیز، خبرگزاری رویترز به بخش‌هایی پرداخته که وی بر ضرورت تقویت قوای دفاعی کشور تأکید کرد و گفت: «ما هرگز برای توسعه موشک‌ها و پدافند دفاعی ایران اجازه نگرفته و نخواهیم گرفت و به مسیرمان در این راه ادامه خواهیم داد و بر قدرت نظامی کشورمان خواهیم افزود».

این گزارش افزود: «مشارکت مردمی گسترده در مراسم چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در شرایطی برگزار شد که ایران همچنان با مشکلات عمده اقتصادی مواجه است».

در بخش دیگری از این گزارش آمده است: «زنان در شرایطی که کودکانشان را همراه آورده بودند، در این راهپیمایی شرکت کردند و به خیابان‌های شهرهای کوچک و بزرگ آمدند. آنها تصاویر آیت الله خمینی و  آیت الله خامنه‌ای را همراه داشتند».[ دوشنبه 22 بهمن 1397 ] [ 13:16 ] [ اسماعیل روحی ]

در ندای لبیک به فرمان ولی الامر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای مد ظله عالی :


در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامیمان با شکوه تر از قبل می آییم تا ثابت کنیم:

۱.گرچه ازبعضی مسئولینمان گله مندیم اما بی کفایتی آنها را به پای اصل انقلابمان نمی گذاریم

۲.هرچند هم از مشکلات اقتصادی به ستوه بیاییم دست از آرمانهایمان برنمی داریم

۳.تا ثابت کنیم هیچ وقت از اصل انقلابمان خسته نشدیم و نمی شویم

۴.تا ثابت کنیم تحریم های دشمن ما را هرگز از پای در نخواهد آورد

۵.تا ثابت کنیم هیچ گاه پشت ولایت فقیه را خالی نمی کنیم

۶.تا ثابت كنیم هرگز عامل خوشنودی سلاطین و دژخیمان منطقه ای و فرامنطقه ای نخواهیم شد.

۷.تا ثابت کنیم همچون محسن حججی ها با تمام وجودمان پای آرمانهایمان ایستاده ایم و در این راه سرمان را هم می دهیم

۸. تا ثابت کنیم به آینده کشورمان با سرکار آمدن مسئولین انقلابی و با روحیه جهادی برای غلبه بر مشکلات حاضر امیدواریم

۹. تا ثابت کنیم با خمینی کبیر رحمه الله علیه و شهدایمان عهد بسته ایم تا رسالت آنها را کامل کنیم و از درخت انقلابمان تا رساندن آن به دست صاحب اصلی اش حجت بن الحسن عج الله مراقبت خواهیم کرد.

زنده باد ایران سربلند
زنده باد تمامی ملت ایران از اقشار وادیان مختلف  همه و همه دست در دست هم 


[ یکشنبه 21 بهمن 1397 ] [ 16:25 ] [ اسماعیل روحی ]

حضور با شکوه در راهپیمائی 22 بهمن:استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی. همه ما به عشق شهدا می آییم :

در روز ۲۲ بهمن شما خواهید دید که ملت ایران چه حضوری

خواهد داشت و آن موقع معلوم خواهد شد که آیا ملت ایران دست بسته است؟( امام خامنه ای )

تا زنده ایم رزمنده ایم به پیروی از منویات رهبری جان بر کف 

و با خلوص نیت حضور خود رادر راه پیمایی 22 بهمن که نشانه

بارزمردم سالاری دینی می باشد،اعلام میداریم این حضور

در این شرایط حساس که دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامیمان

با تمام توان به جنگ ما آمده اند خود مشت محکمی خواهد بود به

دهان یاوه گویان و نیز باعث شادی رهبر عزیز و روح امام راحل و

شهیدانمان خواهد شد، به امید حضوری حماسه سازودشمن شکن.

                            

          ولایت = امنیت


[ یکشنبه 21 بهمن 1397 ] [ 16:24 ] [ اسماعیل روحی ]

تقویم شیعه سوم ماه جمادی الثانی :

3 جمادى الثانى

 
1. شهادت حضرت زهرا (علیها السلام )(301)

امام رضا (علیه السلام ) مى فرماید: ان فاطمه صدیقه شهیده : ((همانا فاطمه راستگو و شهیده است (302))).
در این روز در سال 11 ه‍ بنابر قول 95 روز، در روز سه شنبه شهادت حضرت بتول عذراء مظلومه مضروبه حضرت سید النساء فاطمه زهرا (علیها السلام ) به وقوع پیوسته است (303).
بعد از شهادت و دفن پیامبر (صلى الله علیه و آله ) سه بار به منزل امیر المؤ منین و فاطمه زهرا (علیها السلام ) هجوم آورده ، و در هر بار به طریقى جسارت به اهل بیت (علیهم السلام ) كردند. در یكى از این دفعات ، كه در منزل آن حضرت را آتش زدند و به زور وارد منزل شدند، حضرت صدیقه (علیهم السلام ) پشت در بودند.
با اینكه مى دانسته آن حضرت پشت در است ، بالگد و فشار در را باز كردند، و میخ در سینه آن مخدره را آزرد و محسن (علیه السلام ) سقط شد و پهلوى آن حضرت بیهوش روى زمین قرار گرفت ، و حضرت مولى الموحدین (علیه السلام ) را با سر و پاى برهنه و دست بسته به طرف مسجد بردند.
وقتى حضرت زهرا (علیها السلام ) به هوش آمدند به دنبال امیر المؤ منین (علیه السلام ) رفتند، و از بردن آن حضرت به مسجد مانع شدند. داخل كوچه جلو چشم همسرش اسد الله الغالب امیر المؤ منین على بن ابى طالب (علیهم السلام )، با تازیانه و غلاف شمشیر بر بدن حضرت صدیقه شهیده (علیها السلام ) زدند كه طبق بعضى روایات از بازورى آن حضرت خون جارى شد و باز بیهوش روى زمین قرار گرفتند.
 
روزهاى حزن فاطمه (علیها السلام )

بعد از این وقایع و فجایع آن حضرت بعضى روزها با دلى شكسته و محزون كنار قبور شهداى احد مى رفت و مى گریست ، و مرگ خود را از خداوند طلب مى كرد، تا اینكه آهسته آهسته درد و جراحتهاى بدن بیشتر شد، و از آن به بعد نزدیك مدینه زیر درختى مى نشست و گریه و ناله مى كرد. منافقین آن درخت را هم بریدند. بعد از آن امیر المؤ منین (علیه السلام ) در آنجا سایبانى ساختند كه مشهور به ((بیت الاحزان )) شد.
روز به روز بر شدت بیمارى بى بى افزوده مى شد. سینه شكسته و مجروح ، بازوى ورم كرده ، صورت نیلى ، محسن سقط شده ، غم پیامبر (صلى الله علیه و آله )،، مظلومیت امیر المؤ منین (علیه السلام )، كا را به جایى رساند كه آن حضرت در بستر بیمارى افتاد، و وصیت هاى خویش را به امیر المؤ منین (علیه السلام ) فرمود: ((شبانه مرا از زیر پیراهن غسل بده و كفن كن و دفن نما. قبرم مخفى باشد و ابوبكر و عمر در تشییع و نماز من حاضر نشوند(304))).
 
مدینه در شهادت فاطمه (علیها السلام )

روز شهادت آن حضرت ، مدینه مثل روز شهادت خاتم الانبیاء (صلى الله علیه و آله ) شده بود. كوچك و بزرگ از زن و مرد، نالان و گریان بودند. بدن مطهر آن حضرت شبانه غسل داده شد و هنگام غسل ، امیر المؤ منین و حسنین و زینبین (علیهم السلام ) و فضه خادمه و اماء بنت عمیس حاضر بودند. سپس عده اى از گلهاى سر سبد اصحاب امیر المؤ منین (علیه السلام ): سلمان ، ابوذر، مقداد، عمار و... حاضر شدند و بدن را دفن كردند.
در بقیع ، چهل صورت قبر ترتیب دادند و بر آنها مقدارى آب ریختند(305). فرداى آن روز منافقین قصد نبش قبر را نمودند، ولى امیر المؤ منین (علیه السلام ) اجازه نفرمودند.
احتمالات در محل دفن آن حضرت متعدد است ، ولى زیارت آن حضرت در مسجد النبى (صلى الله علیه و آله )، حجره خود آن حضرت - كه در زمان ما جزء صحن مسجد است - بین محراب و منبر، و در بقیع وارد شده است .
مدت عمر آن مخدره مظلومه 18 سال و 60 روز یا 90 روز است . سال شهادت یازدهم هجرى استم
 
اقوال در شهادت حضرت زهرا (علیها السلام )

اقوال در شهادت حضرت زهرا (علیها السلام ) چنین است :
1. چهل روز بعد از شهادت پیامبر (صلى الله علیه و آله ) (ربیع الثانى )(306).
 2. چهل و پنج روز (سیزدهم ربیع الثانى )(307).
 3. شصت روز بعد از شهادت پیامبر (صلى الله علیه و آله )(308).
 4. هفتاد و دو روز بعد از شهادت پیامبر (صلى الله علیه و آله )(309).
 5. هفتاد و پن روز بعد از شهات پیامبر (صلى الله علیه و آله )(310).
 6. نود روز بعد از شهادت پیامبر (صلى الله علیه و آله )(311).
 7. نود و پنج روز بعد از شهادت پیامبر (صلى الله علیه و آله ) (سوم جمادى الآخر)(312).
 8. صد روز بعد از شهادت پیامبر (صلى الله علیه و آله ) (هشتم جمادى الآخر)(313).
 9. صد و دوازده روز بعد از شهادت پیامبر (صلى الله علیه و آله ) (20 جمادى الآخر)(314).
 10. 4 ماه بعد از شهادت پیامبر (صلى الله علیه و آله )(315).
 11. روز 21 رجب (316).
 12. روز 25 رجب (317).
 13. سوم ماه رمضان (318).
 14. 8 ماه بعد از شهادت پیامبر (صلى الله علیه و آله )(319).
 
درباره شهادت حضرت زهرا (علیها السلام ) جا دارد مرورى بر منابع مربوط به آن داشته باشیم .

درباره آتش زدن در خانه به این مدارك مراجعه كنید:
عوالم : ج 11 ص 400، 404، 441، 343. مؤ تمر علماء بغداد: ص 135 - 137. اثبات الوصیه : ص 143. الغدیر: ج 6 ص 391. ارشاد القلوب دیلمى به نقل بحار الانوار. كشف المرا: ص 402 - 403. نوائب الدهور: ص 192. حلیه الابرار: ج 2 ص 652.
درباره اینكه چگونه پهلوى آن حضرت را شكستند، به این مدارك مراجعه كنید:
فرائد السمطین : ج 2 ص 34 - 35. امالى صدوق : ص 99 - 101. اثبات الهداه : ج 1 ص 280 - 281. البلد الامین : ص 551 - 552. طریق الارشاد: ص 465. اقبال الاعمال : ص 625. بحار الانوار: ج 97 ص 200، ج 28 ص ‍ 268 - 270. عوالم : ج 11 ص 400 - 404.
درباره اینكه حضرت صدیقه (علیها السلام ) را كتك زدند، به این كتب مراجعه كنید:
اثبات الهداه : ج 1 ص 280 - 281. ارشاد القلوب دیلمى : ص 295. المحتضر: ص 109. امالى صدوق : ص 99، 101، 118، مناقب ابن شهر آشوب : ج 2 ص 209. تفسیر برهان ج 2 ص 343. حلیه الابرار: ج 2 ص ‍ 652. الخطط للمقریزى : ج 2 ص 346. سیره الائمه الاثنى عشر: ج 1 ص ‍ 132. اعلام النساء: ج 4 ص 124. فرائد السمطین : ج 2 ص 34 - 35. كتاب سلیم بن قیس : ج 2 ص 585، 586، 587، 674، 675، 907. بحار الانوار: ج 28 ص 297، 299. احتجاج : ج 1 ص 210، 216.
درباره سیلى و كبودى چشم آن حضرت ، به این كتب مراجعه كنید:
سیره الائمه الاثنى عشر: ج 1 ص 132. ماءساه الزهراء 3: ج 1 ص 164 - 193. الاسرار الفاطمیه : ص 135.
در باره علت شهادت محسن (علیه السلام ) به این كتب مراجعه كنید:
اثبات الوصیه : ص 143. الوافى بالوفیات : ج 6 ص 17 . تراجم اعلام النساء: ج 2 ص 317. فرائد السمطین : ج 2 ص 34 - 35. امالى صدوق : ص 99 - 101. بشاره المصطفى : ص 197 - 200.
درباره اینكه آن حضرت شهیده شدند و به مرگ طبیعى از دنیا نرفتند، فرمایش امام رضا (علیه السلام ) كافى است كه مى فرمایند: ((انها صدیقه شهیده ))... ((همانا فاطمه (علیها السلام ) راستگو و شهیده است ))(320). به مدارك زیر نیز مراجعه كنید:
مزار شیخ مفید: ص 156. مقنعه شیخ مفید: ص 459. بلد الامین : ص 198 - 278. بحار الانوار: ج 25 ص 373، ج 27 ص 261، 268، 270، ج 29 ص 192، ج 43 ص 170، 197، 200، ج 53 ص 23، ج 97 ص 197. مصباح الزائر: ص 25 - 26. مصباح المتهجد: ص 654. من لایحضره الفقیه : ج 2 ص 574. تهذیب الاحكام طوسى : ج 6 ص 10. الوافى : ج 14 ص 1370 - 1371. جامع احادیث الشیعه : ج 12 ص 264. القاب الرسول و عترته (علیهم السلام ): ص 39 - 43.
پس در این روز شیعیان باید به عزادارى آن حضرت قیام نمایند و آن مظلومه را زیارت كنند و ظالمان و غاصبان حق او را نفرین نمایند.[ جمعه 19 بهمن 1397 ] [ 18:37 ] [ اسماعیل روحی ]

آخرین سخنان پیامبر گرامی اسلام با حضرت فاطمه(ع)

عایشه یکی از همسران حضرت رسول نقل می‌کند: رسول خدا در ساعات آخر عمرش حضرت فاطمه

را به حضورش فراخواند و لحظاتى به نجوا و صحبت محرمانه پرداخت.


عایشه مى‌‏گوید: رسول خدا در ساعات آخر عمرش حضرت فاطمه را به 

حضورش فراخواند و لحظاتى به نجوا و صحبت محرمانه پرداخت، من از دور دیدم

که فاطمه (ع) نخست گریه کرد و سپس خندید.

من از این کار تعجب کرده و از دختر پیامبر صلى اللَّه علیه و آله پرسیدم: یا فاطمه!

با پیامبر خدا چه صحبتى کردید که اول گریه کردى و سپس خندیدى؟

او از فاش کردن موضوع مذاکره خوددارى کرد، ولى پس از رحلت پیامبر خدا صلى اللَّه علیه و آله

چون از وى دوباره خواستم که آن را بگوید، فرمودند: پدرم در مرحله‏ نخست، از رحلت خود به من

خبر داد و لذا گریه کردم، ولى سپس به من فرمود: اولین کسى که از خانواده‌‏ام

به من ملحق مى‌‏شود تو هستى و لذا خنده نمودم.

و در یک روایت دیگر فرمودند: تو سیده و سرور زنان اهل بهشتى و از این جهت خوشحال شدم.

[ جمعه 19 بهمن 1397 ] [ 18:31 ] [ اسماعیل روحی ]

نوای دل یادآوری ایام گذشته:

 جوانان وهموطنان عزیزوگرامی تمامی گروهاوجناحهای سیاسی؛ همانگونه كه پس ازانتخابات

ریاست جمهوری  88  مستحضرمی باشید  جامعه اسلامی مادست خوش حوادث فراوانی گردیدكه

متاسفانه  عوامل این حوادث كسانی  بودندكه  زمانی خودرا یارویاوران امام راحل می

پنداشتند؛امااكنون بدون درنظرگرفتن شرایط  حساس جامعه وتحریمهای پی درپی اقتصادی

وباعنایت به اینكه دشمن  برایش چپ وراست وسبزوقرمزویاسیاه فرقی نمی كندو عزم خود

رابرای   براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی كه حاصل خونهای بهترین فرزندان این آب وخاك

میباشدجزم كرده ونیز   همانگونه كه رهبرعزیزمان بارهاتمامی امت اسلامی رادعوت به وحدت

وهمدلی نموده وازخواص جامعه خواسته اندروح نشاط وشادابی رادرجامعه رواج داده ودرمقابل

دشمنان داخلی وخارجی باتمام قدرت ایستادگی نمایند  /وظیفه مابه عنوان عضوی ازجامعه

اسلامی بسی دشواروبایدهوشمندانه مراغب حركات دشمن باشیم .مبادادراین شرائط غفلت

نمائیم؛بایددرمقابل تمامی دسیسهای دشمن كاملاهوشیاربوده ونیازجامعه كنونی مابه آرامش

ووحدت وهمدلی عملی ازهرزمانی بیشترمی باشد.امیدوارم دركناررهبری ودولت خدوم اسلامی

بااتحادوحضوردرتمامی صحنه های حساس دست دردست هم  دهیم ومیهن  اسلامیمان راكنیم

آبادودل مقام عظمای ولایت را شاد/والسلام . 
[ولایت=امنیت ]

[ شنبه 13 بهمن 1397 ] [ 01:25 ] [ اسماعیل روحی ]

بیانیه سازمان بسیج مستضعفین در آستانه دهه فجر( سال 1390) :

پیروزی‌های بزرگ در انتظار ملت ایران است/اقتصاد درمانده آمریکا و اروپا در    


         آستانه فروپاشی کامل

خبرگزاری فارس: سازمان بسیج مستضعفین طی بیانیه‌ای با تأکید بر اینکه

  پیروزی های بزرگ و غیر قابل تصور در انتظار ملت ایران است، اعلام کرد: آمریکا

 و اروپا بیش از آنکه به ملت ایران لطمه ای وارد کنند، اقتصاد درمانده و پریشان

                  خود را به فروپاشی کامل نزدیک تر می کنند.

پیروزی‌های بزرگ در انتظار ملت ایران است/اقتصاد درمانده آمریکا و اروپا در آستانه فروپاشی کامل
موضوع: مذهبی،
[ شنبه 13 بهمن 1397 ] [ 01:20 ] [ اسماعیل روحی ]

یوم الله12 بهمن گرامی باد

      ایام الله ده مبارک فجرانقلاب اسلامی یادآور،دلاورمردیهای ملت  


                     غیورایران  راگرامی می داریم/ولایت=امنیت/موضوع: اجتماعی،
[ شنبه 13 بهمن 1397 ] [ 01:17 ] [ اسماعیل روحی ]

رهبر معظم انقلاب اسلامی :

رهبر انقلاب در بیانیه‌ای مهم به‌مناسبت ۴۰ سالگی انقلاب با جوانان ایران سخن گفتند... به جوانان عزیزم؛ در آغاز فصل جدید جمهوری اسلامی

به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود جمهوری اسلامی به فصل جدیدی از زندگی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تشکر از حضور سرافرازانه و دشمن‌شکن مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بیانیه‌ای مهم و راهبردی را در ۷ سرفصل اساسی صادر کردند.ه گزارش حوزه امام و رهبری خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود جمهوری اسلامی به فصل جدیدی از زندگی، حضرت آیت الله خامنه‌ای در بیانیه‌ای مهم و راهبردی با تشکر از حضور سرافرازانه و دشمن‌شکن مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، به تبیین ویژگی‌های مسیر پر افتخار پیموده شده در چهل سال گذشته و برکات خیره‌کننده انقلاب اسلامی در رساندن ایران عزیز به جایگاه شایسته ملت پرداختند و با تأکید بر امید واقع‌بینانه به آینده و نقش بی‌بدیل جوانان در برداشتن گام بزرگ دوم به سمت آرمانها، خطاب به جوانان و آینده‌سازان ایران مقتدر، الزامات این جهاد بزرگ را در ۷ سرفصل اساسی بیان کردند.

متن بیانیه رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم‌اللّه الرّحمن الرّحیم
الحمدللّه ربّ العالمین و الصّلاة و السّلام علی سیّدنا محمّد و آله‌ الطّاهرین و صحبه المنتجبین و من تبعهم باحسان الی یوم الدّین

از میان همه‌ی ملّتهای زیر ستم، کمتر ملّتی به انقلاب همّت میگمارد؛ و در میان ملّتهایی که به پا خاسته و انقلاب کرده‌اند، کمتر دیده شده که توانسته باشند کار را به نهایت رسانده و به‌جز تغییر حکومتها، آرمانهای انقلابی را حفظ کرده باشند. امّا انقلاب پُرشکوه ملّت ایران که بزرگ‌ترین و مردمی‌ترین انقلاب عصر جدید است، تنها انقلابی است که یک چلّه‌ی پُرافتخار را بدون خیانت به آرمانهایش پشت سر نهاده و در برابر همه‌ی وسوسه‌هایی

انقلاب پُرشکوه ملّت ایران که بزرگ‌ترین و مردمی‌ترین انقلاب عصر جدید است، تنها انقلابی است که یک چلّه‌ی پُرافتخار را بدون خیانت به آرمانهایش پشت سر نهاده

که غیرقابل مقاومت به نظر میرسیدند، از کرامت خود و اصالت شعارهایش صیانت کرده و اینک وارد دوّمین مرحله‌ی خودسازی و جامعه‌پردازی و تمّدن‌سازی شده ‌است. درودی از اعماق دل بر این ملّت؛ بر نسلی که آغاز کرد و ادامه داد و بر نسلی که اینک وارد فرایند بزرگ و جهانیِ چهل سال دوّم میشود.

آن روز که جهان میان شرق و غرب مادّی تقسیم شده بود و کسی گمان یک نهضت بزرگ دینی را نمیبُرد، انقلاب اسلامی ایران، با قدرت و شکوه پا به میدان نهاد؛ چهارچوب‌ها را شکست؛ کهنگی کلیشه‌ها را به رخ دنیا کشید؛ دین و دنیا را در کنار هم مطرح کرد و آغاز عصر جدیدی را اعلام نمود. طبیعی بود که سردمداران گمراهی و ستم واکنش نشان دهند، امّا این واکنش ناکام ماند. چپ و راستِ مدرنیته، از تظاهر به نشنیدن این صدای جدید و متفاوت، تا تلاش گسترده و گونه‌گون برای خفه کردن آن، هرچه کردند به اجل محتوم خود نزدیک‌تر شدند. اکنون با گذشت چهل جشن سالانه‌ی انقلاب و چهل دهه‌ی فجر، یکی از آن دو کانون دشمنی نابود شده و دیگری با مشکلاتی که خبر از نزدیکی احتضار میدهند، دست و پنجه نرم میکند! و انقلاب اسلامی با حفظ و پایبندی به شعارهای خود همچنان به پیش میرود.[ پنجشنبه 25 بهمن 1397 ] [ 15:56 ] [ اسماعیل روحی ]

پیام فرمانده معظم کل قوا امام خامنه‌ای مد ظله عالی در پی عملیات کور تروریستی :

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دست جنایتکار مزدوران بار دیگر به خون جوانان صالح و خدمتگزار کشور آلوده شد و جمعی از سرمایه‌های انسانی که خود را وقف حراست از مرزها و پاسداری از امنیت مردم کرده بودند، در حمله‌ی تروریستهای سیه‌رو و سنگدل به شهادت رسیدند. ارتباط عاملان این جنایت با سازمانهای جاسوسی برخی کشورهای منطقه و فرامنطقه مسلّم است و دستگاههای مسئول کشور باید بر آن تمرکز کنند و آن را با جدیت دنبال کنند.


اینجانب به خانواده‌ها و بازماندگان این شهیدان مظلوم و به خانواده‌ی بزرگ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تسلیت و تبریک میگویم و صبر و پاداش الهی را برای آنان و علوّ درجات برای شهدای عزیز و شفای عاجل برای مجروحان از خداوند متعال مسألت میکنم. پیگیری قصور احتمالی در این حادثه نیز وظیفه‌ی حتمی سپاه است.

سیّدعلی خامنه‌ای[ پنجشنبه 25 بهمن 1397 ] [ 15:33 ] [ اسماعیل روحی ]

حماسه حضور در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی :

به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، راهپیمایی باشکوه مردم ایران در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بازتاب گسترده‌ای در میان رسانه‌های خارجی و به ویژه رسانه‌های غربی داشت.

خبرگزاری «رویترز» در انعکاس این حضور گسترده مردمی نوشت: «صدها هزار نفر از ایرانی‌ها با برگزاری راهپیمایی سراسری در روز دوشنبه چهلمین سالروز سرنگونی شاه و پیروزی آیت‌الله روح‌الله خمینی، رهبر انقلاب اسلامی ایران را گرامی داشتند».

این گزارش در ادامه تأکید کرد: «تلویزیون ایران جمعیت گسترده مردمی را به تصویر کشید که امروز با در دست داشتن پرچم ایران شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سر می‌دادند.»

رویترز همچنین به شعاری که روی یک پارچه نوشته که امروز مردم به دست گرفته بودند اشاره کرد که روی آن نوشته بود: «انقلاب اسلامی ایران به چهل سالگی خود رسید تا مایه ناامیدی و سرافکندگی آمریکا باشد».

از میان سخنان «حسن روحانی» رئیس‌جمهور ایران نیز، خبرگزاری رویترز به بخش‌هایی پرداخته که وی بر ضرورت تقویت قوای دفاعی کشور تأکید کرد و گفت: «ما هرگز برای توسعه موشک‌ها و پدافند دفاعی ایران اجازه نگرفته و نخواهیم گرفت و به مسیرمان در این راه ادامه خواهیم داد و بر قدرت نظامی کشورمان خواهیم افزود».

این گزارش افزود: «مشارکت مردمی گسترده در مراسم چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در شرایطی برگزار شد که ایران همچنان با مشکلات عمده اقتصادی مواجه است».

در بخش دیگری از این گزارش آمده است: «زنان در شرایطی که کودکانشان را همراه آورده بودند، در این راهپیمایی شرکت کردند و به خیابان‌های شهرهای کوچک و بزرگ آمدند. آنها تصاویر آیت الله خمینی و  آیت الله خامنه‌ای را همراه داشتند».[ دوشنبه 22 بهمن 1397 ] [ 13:16 ] [ اسماعیل روحی ]

در ندای لبیک به فرمان ولی الامر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای مد ظله عالی :


در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامیمان با شکوه تر از قبل می آییم تا ثابت کنیم:

۱.گرچه ازبعضی مسئولینمان گله مندیم اما بی کفایتی آنها را به پای اصل انقلابمان نمی گذاریم

۲.هرچند هم از مشکلات اقتصادی به ستوه بیاییم دست از آرمانهایمان برنمی داریم

۳.تا ثابت کنیم هیچ وقت از اصل انقلابمان خسته نشدیم و نمی شویم

۴.تا ثابت کنیم تحریم های دشمن ما را هرگز از پای در نخواهد آورد

۵.تا ثابت کنیم هیچ گاه پشت ولایت فقیه را خالی نمی کنیم

۶.تا ثابت كنیم هرگز عامل خوشنودی سلاطین و دژخیمان منطقه ای و فرامنطقه ای نخواهیم شد.

۷.تا ثابت کنیم همچون محسن حججی ها با تمام وجودمان پای آرمانهایمان ایستاده ایم و در این راه سرمان را هم می دهیم

۸. تا ثابت کنیم به آینده کشورمان با سرکار آمدن مسئولین انقلابی و با روحیه جهادی برای غلبه بر مشکلات حاضر امیدواریم

۹. تا ثابت کنیم با خمینی کبیر رحمه الله علیه و شهدایمان عهد بسته ایم تا رسالت آنها را کامل کنیم و از درخت انقلابمان تا رساندن آن به دست صاحب اصلی اش حجت بن الحسن عج الله مراقبت خواهیم کرد.

زنده باد ایران سربلند
زنده باد تمامی ملت ایران از اقشار وادیان مختلف  همه و همه دست در دست هم 


[ یکشنبه 21 بهمن 1397 ] [ 16:25 ] [ اسماعیل روحی ]

حضور با شکوه در راهپیمائی 22 بهمن:استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی. همه ما به عشق شهدا می آییم :

در روز ۲۲ بهمن شما خواهید دید که ملت ایران چه حضوری

خواهد داشت و آن موقع معلوم خواهد شد که آیا ملت ایران دست بسته است؟( امام خامنه ای )

تا زنده ایم رزمنده ایم به پیروی از منویات رهبری جان بر کف 

و با خلوص نیت حضور خود رادر راه پیمایی 22 بهمن که نشانه

بارزمردم سالاری دینی می باشد،اعلام میداریم این حضور

در این شرایط حساس که دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامیمان

با تمام توان به جنگ ما آمده اند خود مشت محکمی خواهد بود به

دهان یاوه گویان و نیز باعث شادی رهبر عزیز و روح امام راحل و

شهیدانمان خواهد شد، به امید حضوری حماسه سازودشمن شکن.

                            

          ولایت = امنیت


[ یکشنبه 21 بهمن 1397 ] [ 16:24 ] [ اسماعیل روحی ]

تقویم شیعه سوم ماه جمادی الثانی :

3 جمادى الثانى

 
1. شهادت حضرت زهرا (علیها السلام )(301)

امام رضا (علیه السلام ) مى فرماید: ان فاطمه صدیقه شهیده : ((همانا فاطمه راستگو و شهیده است (302))).
در این روز در سال 11 ه‍ بنابر قول 95 روز، در روز سه شنبه شهادت حضرت بتول عذراء مظلومه مضروبه حضرت سید النساء فاطمه زهرا (علیها السلام ) به وقوع پیوسته است (303).
بعد از شهادت و دفن پیامبر (صلى الله علیه و آله ) سه بار به منزل امیر المؤ منین و فاطمه زهرا (علیها السلام ) هجوم آورده ، و در هر بار به طریقى جسارت به اهل بیت (علیهم السلام ) كردند. در یكى از این دفعات ، كه در منزل آن حضرت را آتش زدند و به زور وارد منزل شدند، حضرت صدیقه (علیهم السلام ) پشت در بودند.
با اینكه مى دانسته آن حضرت پشت در است ، بالگد و فشار در را باز كردند، و میخ در سینه آن مخدره را آزرد و محسن (علیه السلام ) سقط شد و پهلوى آن حضرت بیهوش روى زمین قرار گرفت ، و حضرت مولى الموحدین (علیه السلام ) را با سر و پاى برهنه و دست بسته به طرف مسجد بردند.
وقتى حضرت زهرا (علیها السلام ) به هوش آمدند به دنبال امیر المؤ منین (علیه السلام ) رفتند، و از بردن آن حضرت به مسجد مانع شدند. داخل كوچه جلو چشم همسرش اسد الله الغالب امیر المؤ منین على بن ابى طالب (علیهم السلام )، با تازیانه و غلاف شمشیر بر بدن حضرت صدیقه شهیده (علیها السلام ) زدند كه طبق بعضى روایات از بازورى آن حضرت خون جارى شد و باز بیهوش روى زمین قرار گرفتند.
 
روزهاى حزن فاطمه (علیها السلام )

بعد از این وقایع و فجایع آن حضرت بعضى روزها با دلى شكسته و محزون كنار قبور شهداى احد مى رفت و مى گریست ، و مرگ خود را از خداوند طلب مى كرد، تا اینكه آهسته آهسته درد و جراحتهاى بدن بیشتر شد، و از آن به بعد نزدیك مدینه زیر درختى مى نشست و گریه و ناله مى كرد. منافقین آن درخت را هم بریدند. بعد از آن امیر المؤ منین (علیه السلام ) در آنجا سایبانى ساختند كه مشهور به ((بیت الاحزان )) شد.
روز به روز بر شدت بیمارى بى بى افزوده مى شد. سینه شكسته و مجروح ، بازوى ورم كرده ، صورت نیلى ، محسن سقط شده ، غم پیامبر (صلى الله علیه و آله )،، مظلومیت امیر المؤ منین (علیه السلام )، كا را به جایى رساند كه آن حضرت در بستر بیمارى افتاد، و وصیت هاى خویش را به امیر المؤ منین (علیه السلام ) فرمود: ((شبانه مرا از زیر پیراهن غسل بده و كفن كن و دفن نما. قبرم مخفى باشد و ابوبكر و عمر در تشییع و نماز من حاضر نشوند(304))).
 
مدینه در شهادت فاطمه (علیها السلام )

روز شهادت آن حضرت ، مدینه مثل روز شهادت خاتم الانبیاء (صلى الله علیه و آله ) شده بود. كوچك و بزرگ از زن و مرد، نالان و گریان بودند. بدن مطهر آن حضرت شبانه غسل داده شد و هنگام غسل ، امیر المؤ منین و حسنین و زینبین (علیهم السلام ) و فضه خادمه و اماء بنت عمیس حاضر بودند. سپس عده اى از گلهاى سر سبد اصحاب امیر المؤ منین (علیه السلام ): سلمان ، ابوذر، مقداد، عمار و... حاضر شدند و بدن را دفن كردند.
در بقیع ، چهل صورت قبر ترتیب دادند و بر آنها مقدارى آب ریختند(305). فرداى آن روز منافقین قصد نبش قبر را نمودند، ولى امیر المؤ منین (علیه السلام ) اجازه نفرمودند.
احتمالات در محل دفن آن حضرت متعدد است ، ولى زیارت آن حضرت در مسجد النبى (صلى الله علیه و آله )، حجره خود آن حضرت - كه در زمان ما جزء صحن مسجد است - بین محراب و منبر، و در بقیع وارد شده است .
مدت عمر آن مخدره مظلومه 18 سال و 60 روز یا 90 روز است . سال شهادت یازدهم هجرى استم
 
اقوال در شهادت حضرت زهرا (علیها السلام )

اقوال در شهادت حضرت زهرا (علیها السلام ) چنین است :
1. چهل روز بعد از شهادت پیامبر (صلى الله علیه و آله ) (ربیع الثانى )(306).
 2. چهل و پنج روز (سیزدهم ربیع الثانى )(307).
 3. شصت روز بعد از شهادت پیامبر (صلى الله علیه و آله )(308).
 4. هفتاد و دو روز بعد از شهادت پیامبر (صلى الله علیه و آله )(309).
 5. هفتاد و پن روز بعد از شهات پیامبر (صلى الله علیه و آله )(310).
 6. نود روز بعد از شهادت پیامبر (صلى الله علیه و آله )(311).
 7. نود و پنج روز بعد از شهادت پیامبر (صلى الله علیه و آله ) (سوم جمادى الآخر)(312).
 8. صد روز بعد از شهادت پیامبر (صلى الله علیه و آله ) (هشتم جمادى الآخر)(313).
 9. صد و دوازده روز بعد از شهادت پیامبر (صلى الله علیه و آله ) (20 جمادى الآخر)(314).
 10. 4 ماه بعد از شهادت پیامبر (صلى الله علیه و آله )(315).
 11. روز 21 رجب (316).
 12. روز 25 رجب (317).
 13. سوم ماه رمضان (318).
 14. 8 ماه بعد از شهادت پیامبر (صلى الله علیه و آله )(319).
 
درباره شهادت حضرت زهرا (علیها السلام ) جا دارد مرورى بر منابع مربوط به آن داشته باشیم .

درباره آتش زدن در خانه به این مدارك مراجعه كنید:
عوالم : ج 11 ص 400، 404، 441، 343. مؤ تمر علماء بغداد: ص 135 - 137. اثبات الوصیه : ص 143. الغدیر: ج 6 ص 391. ارشاد القلوب دیلمى به نقل بحار الانوار. كشف المرا: ص 402 - 403. نوائب الدهور: ص 192. حلیه الابرار: ج 2 ص 652.
درباره اینكه چگونه پهلوى آن حضرت را شكستند، به این مدارك مراجعه كنید:
فرائد السمطین : ج 2 ص 34 - 35. امالى صدوق : ص 99 - 101. اثبات الهداه : ج 1 ص 280 - 281. البلد الامین : ص 551 - 552. طریق الارشاد: ص 465. اقبال الاعمال : ص 625. بحار الانوار: ج 97 ص 200، ج 28 ص ‍ 268 - 270. عوالم : ج 11 ص 400 - 404.
درباره اینكه حضرت صدیقه (علیها السلام ) را كتك زدند، به این كتب مراجعه كنید:
اثبات الهداه : ج 1 ص 280 - 281. ارشاد القلوب دیلمى : ص 295. المحتضر: ص 109. امالى صدوق : ص 99، 101، 118، مناقب ابن شهر آشوب : ج 2 ص 209. تفسیر برهان ج 2 ص 343. حلیه الابرار: ج 2 ص ‍ 652. الخطط للمقریزى : ج 2 ص 346. سیره الائمه الاثنى عشر: ج 1 ص ‍ 132. اعلام النساء: ج 4 ص 124. فرائد السمطین : ج 2 ص 34 - 35. كتاب سلیم بن قیس : ج 2 ص 585، 586، 587، 674، 675، 907. بحار الانوار: ج 28 ص 297، 299. احتجاج : ج 1 ص 210، 216.
درباره سیلى و كبودى چشم آن حضرت ، به این كتب مراجعه كنید:
سیره الائمه الاثنى عشر: ج 1 ص 132. ماءساه الزهراء 3: ج 1 ص 164 - 193. الاسرار الفاطمیه : ص 135.
در باره علت شهادت محسن (علیه السلام ) به این كتب مراجعه كنید:
اثبات الوصیه : ص 143. الوافى بالوفیات : ج 6 ص 17 . تراجم اعلام النساء: ج 2 ص 317. فرائد السمطین : ج 2 ص 34 - 35. امالى صدوق : ص 99 - 101. بشاره المصطفى : ص 197 - 200.
درباره اینكه آن حضرت شهیده شدند و به مرگ طبیعى از دنیا نرفتند، فرمایش امام رضا (علیه السلام ) كافى است كه مى فرمایند: ((انها صدیقه شهیده ))... ((همانا فاطمه (علیها السلام ) راستگو و شهیده است ))(320). به مدارك زیر نیز مراجعه كنید:
مزار شیخ مفید: ص 156. مقنعه شیخ مفید: ص 459. بلد الامین : ص 198 - 278. بحار الانوار: ج 25 ص 373، ج 27 ص 261، 268، 270، ج 29 ص 192، ج 43 ص 170، 197، 200، ج 53 ص 23، ج 97 ص 197. مصباح الزائر: ص 25 - 26. مصباح المتهجد: ص 654. من لایحضره الفقیه : ج 2 ص 574. تهذیب الاحكام طوسى : ج 6 ص 10. الوافى : ج 14 ص 1370 - 1371. جامع احادیث الشیعه : ج 12 ص 264. القاب الرسول و عترته (علیهم السلام ): ص 39 - 43.
پس در این روز شیعیان باید به عزادارى آن حضرت قیام نمایند و آن مظلومه را زیارت كنند و ظالمان و غاصبان حق او را نفرین نمایند.[ جمعه 19 بهمن 1397 ] [ 18:37 ] [ اسماعیل روحی ]

آخرین سخنان پیامبر گرامی اسلام با حضرت فاطمه(ع)

عایشه یکی از همسران حضرت رسول نقل می‌کند: رسول خدا در ساعات آخر عمرش حضرت فاطمه

را به حضورش فراخواند و لحظاتى به نجوا و صحبت محرمانه پرداخت.


عایشه مى‌‏گوید: رسول خدا در ساعات آخر عمرش حضرت فاطمه را به 

حضورش فراخواند و لحظاتى به نجوا و صحبت محرمانه پرداخت، من از دور دیدم

که فاطمه (ع) نخست گریه کرد و سپس خندید.

من از این کار تعجب کرده و از دختر پیامبر صلى اللَّه علیه و آله پرسیدم: یا فاطمه!

با پیامبر خدا چه صحبتى کردید که اول گریه کردى و سپس خندیدى؟

او از فاش کردن موضوع مذاکره خوددارى کرد، ولى پس از رحلت پیامبر خدا صلى اللَّه علیه و آله

چون از وى دوباره خواستم که آن را بگوید، فرمودند: پدرم در مرحله‏ نخست، از رحلت خود به من

خبر داد و لذا گریه کردم، ولى سپس به من فرمود: اولین کسى که از خانواده‌‏ام

به من ملحق مى‌‏شود تو هستى و لذا خنده نمودم.

و در یک روایت دیگر فرمودند: تو سیده و سرور زنان اهل بهشتى و از این جهت خوشحال شدم.

[ جمعه 19 بهمن 1397 ] [ 18:31 ] [ اسماعیل روحی ]

نوای دل یادآوری ایام گذشته:

 جوانان وهموطنان عزیزوگرامی تمامی گروهاوجناحهای سیاسی؛ همانگونه كه پس ازانتخابات

ریاست جمهوری  88  مستحضرمی باشید  جامعه اسلامی مادست خوش حوادث فراوانی گردیدكه

متاسفانه  عوامل این حوادث كسانی  بودندكه  زمانی خودرا یارویاوران امام راحل می

پنداشتند؛امااكنون بدون درنظرگرفتن شرایط  حساس جامعه وتحریمهای پی درپی اقتصادی

وباعنایت به اینكه دشمن  برایش چپ وراست وسبزوقرمزویاسیاه فرقی نمی كندو عزم خود

رابرای   براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی كه حاصل خونهای بهترین فرزندان این آب وخاك

میباشدجزم كرده ونیز   همانگونه كه رهبرعزیزمان بارهاتمامی امت اسلامی رادعوت به وحدت

وهمدلی نموده وازخواص جامعه خواسته اندروح نشاط وشادابی رادرجامعه رواج داده ودرمقابل

دشمنان داخلی وخارجی باتمام قدرت ایستادگی نمایند  /وظیفه مابه عنوان عضوی ازجامعه

اسلامی بسی دشواروبایدهوشمندانه مراغب حركات دشمن باشیم .مبادادراین شرائط غفلت

نمائیم؛بایددرمقابل تمامی دسیسهای دشمن كاملاهوشیاربوده ونیازجامعه كنونی مابه آرامش

ووحدت وهمدلی عملی ازهرزمانی بیشترمی باشد.امیدوارم دركناررهبری ودولت خدوم اسلامی

بااتحادوحضوردرتمامی صحنه های حساس دست دردست هم  دهیم ومیهن  اسلامیمان راكنیم

آبادودل مقام عظمای ولایت را شاد/والسلام . 
[ولایت=امنیت ]

[ شنبه 13 بهمن 1397 ] [ 01:25 ] [ اسماعیل روحی ]

بیانیه سازمان بسیج مستضعفین در آستانه دهه فجر( سال 1390) :

پیروزی‌های بزرگ در انتظار ملت ایران است/اقتصاد درمانده آمریکا و اروپا در    


         آستانه فروپاشی کامل

خبرگزاری فارس: سازمان بسیج مستضعفین طی بیانیه‌ای با تأکید بر اینکه

  پیروزی های بزرگ و غیر قابل تصور در انتظار ملت ایران است، اعلام کرد: آمریکا

 و اروپا بیش از آنکه به ملت ایران لطمه ای وارد کنند، اقتصاد درمانده و پریشان

                  خود را به فروپاشی کامل نزدیک تر می کنند.

پیروزی‌های بزرگ در انتظار ملت ایران است/اقتصاد درمانده آمریکا و اروپا در آستانه فروپاشی کامل
موضوع: مذهبی،
[ شنبه 13 بهمن 1397 ] [ 01:20 ] [ اسماعیل روحی ]

یوم الله12 بهمن گرامی باد

      ایام الله ده مبارک فجرانقلاب اسلامی یادآور،دلاورمردیهای ملت  


                     غیورایران  راگرامی می داریم/ولایت=امنیت/موضوع: اجتماعی،
[ شنبه 13 بهمن 1397 ] [ 01:17 ] [ اسماعیل روحی ]