پرتاب موفقیت‌آمیز ماهواره «نور» خار چشم دشمنان شد

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: 

موفقیت پرتاب موشک ماهواره‌رسان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی 

به‌عنوان یک برگ افتخار جدید است که خار چشم دشمن شده است.

پرتاب موفقیت‌آمیز ماهواره «نور» خار چشم دشمنان شد

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی ظهر امروز در دیدار با اعضای جامعه روحانیت مبارز استان خراسان‌جنوبی، اظهار داشت: دشمنان از دو سال قبل تا آبان‌ماه 98 به‌صورت مداوم می‌گفتند که ایران دیگر 13 آبان، 9 دی و 22 بهمنی نخواهد داشت و فتنه‌ها نیز به اسفندماه کشیده می‌شود و انتخاباتی صورت نخواهد گرفت.

وی بیان داشت: دشمنان جمهوری اسلامی فتنه‌های بسیاری برای عدم برگزاری انتخابات در ایران طراحی کردند اما همه این توطئه ها نقش برآب شد و دست خداوند در  این مسئله مشهود است.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی مطرح کرد: موفقیت پرتاب موشک ماهواره‌رسان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌عنوان یک برگ افتخار جدید است که خار چشم دشمن شده است.

عبادی با اشاره به شیوع کرونا ویروس، تصریح کرد: ویروس کرونا یا طبیعی است و یا ویروس آزمایشگاهی است که اگر از نوع دوم باشد سر انگشت اشاره به سمت آمریکا است که این بیماری را بعد از آن همه تحریم و فشار ایجاد کردند تا ایران را زمین‌گیر کنند.

وی گفت: امروز برای مردم ما بصیرتی بیش از پیش حاصل شده است و آن تأکیدی که رهبر انقلاب اسلامی در خصوص اقتصاد مقاومتی بارها ایراد فرمودند که متکی به نفت نباشید، امروز خودش را نشان داده است.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه هر زمانی که برای این کشور مشکلی پیش آمده دست غیب الهی همراه این ملت بوده است، گفت: شکر عملی همین بازسازی و احیای سیستم جامعه روحانیت مبارز است که کارشناسان انقلاب و دین هستند.

عبادی با تأکید بر اینکه جامعه روحانیت مبارز یک جامعه کارشناس است نه حزب، لذا ستاد مرکزی باید شبهاتی که برخی‌ها مطرح می‌کنند را رفع کند، تصریح کرد: امروز تصمیم بر بازسازی جامعه روحانیت مبارز گرفته شده و بر این اساس اقدامات مقدماتی نیز صورت گرفته و آنچه نیز تاکنون در استان خراسان‌جنوبی صورت گرفته کار بسیار زیبایی بوده است.

وی مطرح کرد: درخواست ما این است که مواضع خود را مشخص کنند و همانطور که از نامش پیداست باید با استکبار جهانی مبارزه کنند اما در مقابل با استکبار جهانی که همه گزینه‌ها را روی میز خود دارد باید اولویت اول مشخص شود که این بر عهده ستاد مرکز جامعه روحانیت مبارز است.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی در پایان خاطرنشان کرد: جامعه روحانیت مبارز، جامعه‌ای است که باید با استکبار جهانی مبارزه کند و سیستم‌های کلی نظام را تعبیه کند لذا آن‌هایی که عضویت دارند اطلاع کافی را نسبت به آنانی که در حال تحصیل، تدریس و تبلیغ هستند، ابلاغ کنند تا اقدامات به‌صورت یکنواخت اجرا و این جامعه به جایگاه اصلی خود برگردد.